Waiter/Kelner
Este puesto ya no está disponible, pero hay más Alimentos & Bebidas servicio ofertas

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

Publicada

Cerrada

Sobre el trabajo

Job Summary

Nasi Pracownicy są Sercem Hiltona. Jako doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie hotelarstwa wspólnie pracujemy na to, by Hilton był wyjątkowym miejscem pracy, tworząc interesujące i satysfakcjonujące ścieżki kariery dla nas i naszych współpracowników.
Każdego dnia nasza wizja wypełnić Ziemię światłem i ciepłem gościnności łączy nas w jeden zespół, który tworzy wyjątkowe doświadczenia Gości na całym świecie. A nasi Pracownicy są w sercu tego wszystkiego. Dołącz do naszego zespołu!
Zakres obowiązków:
  • ścisła współpraca z działem Recepcji
  • poprawne obciążenie rachunku Gościa na podstawie konsumpcji z minibarów
  • kontrola (sprawdzenie dat przydatności do spożycia) i uzupełnianie minibarów na podstawie raportów generowanych przez dział Recepcji
  • dbanie o czystość i stan minibarów
  • dbanie i kontrola stanów magazynu minibar
  • dbanie o czystość i porządek w magazynie minibar
  • praca od poniedziałku do piątku 8- 16:30

Wymagania:
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka polskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego (wymagana umiejętność swobodnej komunikacji z klientami)
Oferujemy:
  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w ramach międzynarodowej sieci Hilton
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • posiłki w stołówce pracowniczej
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy

Cerrada

Warsaw, Polonia

A tiempo completo, Indefinido

Fecha de inicio:

Fecha limite de comienzo:

¿Buscas algo diferente? Mira trabajos similares