Front Office Manager

[{{ $ctrl._job.status.name | translate}}]
Radisson Hotel Group (RHG)

Publicada
¿Estás interesado en esta oportunidad?

Descripción de la oferta

Czy zgiełk życia Cię ekscytuje? Czy jesteś w stanie stworzyć lojalny zespół, jednocześnie radząc sobie z tempem i utrzymując swój zespół na właściwych torach? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem. Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!

Nasz najwyższej klasy zespół Recepcji jest sercem hotelu, gdzie zapewniamy uśmiechnięte, ciepłe powitanie i staramy się zapewnić Gościom doświadczenie, które przekracza wszelkie oczekiwania i tworzy niezapomniane wrażenia. Jako Front Office Manager, dołączysz do zespołu, w którym wierzymy, że wszystko jest możliwe i bawimy się dobrze we wszystkim, co robimy!

Twoje obowiązki:

  • Zapewnienie płynnej pracy działu Recepcji hotelowej, gdzie wszystkie doświadczenia i aspekty podróży Gości dostarczane są na najwyższym poziomie,
  • Szybkie reagowanie na potrzeby Gości, dbanie o ich satysfakcję i komfort, zapewniając pozytywną i terminową reakcję na zapytania i rozwiązywanie problemów,
  • Zarządzanie zespołem, wspieranie kultury wzrostu, rozwoju i wydajności w dziale,
  • Dbanie o rozwój kompetencji, szkolenie zespołu i wysoki standard świadczonych usług,
  • Przygotowywanie i odpowiedzialność za budżet działu, zapewnienie optymalnego poziomu kosztów, nadzór nad zapewnieniem efektywności pracy,
  • Nadzór nad realizacją i zapewnianie zgodności z procedurami i standardami hotelowymi.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w hotelu sieciowym,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i chęć zapewnienia Gościom najwyższej jakości obsługi,
  • Doskonałe umiejętności przywódcze z praktycznym podejściem i stylem pracy lead-by-example,
  • Zdolność do znajdowania kreatywnych rozwiązań, udzielania porad i rekomendacji,
  • Zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowej obsługi Gości z pasją do branży hotelarskiej,
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami / systemami IT oraz pakietem Ms Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Radisson Blu Sobieski Hotel znajduje się w warszawskiej dzielnicy biznesowej, kilometr od dworca kolejowego i dwie minuty od stacji metra. Hotel oferuje 452 wygodne i funkcjonalne pokoje oraz apartamenty będące idealnym miejscem do odpoczynku po intensywnym dniu spędzonym w mieście. Nasza przestrzeń do organizacji wydarzeń składa się z 18 sal konferencyjnych, z których największa — sala balowa, może pomieścić 600 osób.

KARIERA

Dołącz do naszej misji, by każda chwila była niezapomniana dla naszych Gości i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół, dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.

Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o Radisson Hotel Group, naszej kulturze organizacyjnej i o tym w co wierzymy, odwiedź naszą stronę: careers.radissonhotels.com.

Detalles

Tipo de oferta de empleo
A tiempo completo
Ubicación
Warsaw, Poland
Departamento
Recepción
Fecha de incorporación
Lo antes posible
Duración del contrato
Indefinido

Otros empleos sugeridos

Otros empleos
Intern
Rostock, Germany
Server/Waiter/Waitress
West Drayton, United Kingdom
Intern
Kraków, Poland
Casual Worker
Stockholm, Sweden
Receptionist
Kempton Park, South Africa