Description du poste

Czy zgiełk życia Cię ekscytuje? Czy jesteś w stanie stworzyć lojalny zespół, jednocześnie radząc sobie z tempem i utrzymując swój zespół na właściwych torach ? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem. Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!

Nasz najwyższej klasy zespół Recepcji jest sercem hotelu, gdzie zapewniamy uśmiechnięte, ciepłe powitanie i staramy się zapewnić Gościom doświadczenie, które przekracza wszelkie oczekiwania i tworzy niezapomniane wrażenia. Jako Front Office Service Manager, dołączysz do zespołu, w którym wierzymy, że wszystko jest możliwe i bawimy się dobrze we wszystkim, co robimy!

Twoje obowiązki:

  • Zapewnienie płynnej pracy działu Recepcji hotelowej, gdzie wszystkie doświadczenia i aspekty podróży Gości dostarczane są na najwyższym poziomie,
  • Szybkie reagowanie na potrzeby Gości, dbanie o ich satysfakcję i komfort, zapewniając pozytywną i terminową reakcję na zapytania i rozwiązywanie problemów,
  • Wspieranie FO Managera w zarządzaniu zespołem, wspieranie kultury wzrostu, rozwoju i wydajności w dziale,
  • Dbanie o rozwój kompetencji, szkolenie zespołu i wysoki standard świadczonych usług,
  • Nadzór nad realizacją i zapewnianie zgodności z procedurami i standardami hotelowymi.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w hotelu sieciowym,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i chęć zapewnienia Gościom najwyższej jakości obsługi,
  • Doskonałe umiejętności przywódcze z praktycznym podejściem i stylem pracy lead-by-example,
  • Zdolność do znajdowania kreatywnych rozwiązań, udzielania porad i rekomendacji,
  • Zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowej obsługi Gości z pasją do branży hotelarskiej,
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami / systemami IT oraz pakietem Ms Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Radisson Collection Hotel Warsaw znajduje się w sercu warszawskiej dzielnicy biznesowej, niedaleko pięknego starego miasta, wielu interesujących ośrodków kulturowych oraz najważniejszych budynków biurowych. Każdy z 309 pokojów i apartamentów posiada współczesny wystrój doprawiony designerskimi akcentami oraz wiele udogodnień. Nasz elegancki hotel posiada również nowoczesne zaplecze do organizacji wydarzeń różnego rodzaju, wspaniałą restaurację serwującą lokalne przysmaki oraz tętniący życiem lobby bar.

KARIERA

Dołącz do naszej misji, by każda chwila była niezapomniana dla naszych Gości i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół, dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.

Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o Radisson Hotel Group, naszej kulturze organizacyjnej i o tym w co wierzymy, odwiedź naszą stronę: careers.radissonhotels.com.

Détails

Contrat
Temps plein
Localisation
Varsovie, Pologne
Département
Réception
Début
Dès que possible
Durée du contrat
Indéfini