Scopri di più
Questa posizione è appena stata occupata, ma ce ne sono altre Altro offerte di lavoro presso ACCOR
[Chiusa]

Koordynator

ACCOR

Pubblicata

Koordynator

Descrizione del lavoro

Koordynator
Cechuje Cię multizadaniowiość oraz samodzielność dzięki którym będziesz wykonywał szeroki zakres złozonych i poufnych zadań adminstracyjnych wspierając swój zespół. Dobrze komunikujesz się z zespołem, przewidujesz i rozwiązujesz problemy, a także bierzesz udział w różnych zespołowych projektach.

Co oferujemy dla Ciebie:
  • W 3-4 punktach pokaż korzyści płynące z pracy w firmie
  • Karta lojalnościowa dla pracowników oferująca zniżki w hotelach Accor na całym świecie.
  • Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Accor Akademię
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy na całym świecie!
  • Możliwość wpływu na zmiany dzięki naszym działanioom na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu i takim programom jak Planet 21

    Co będziesz robić:
  • Kreować i wdrażać systemy oraz procedury administracyjne, a także wykonywać wszystkie związane z tym obowiązki
  • Służyć jako główne źródło informacji dla zespołu
  • Przygotowywać i zarządzać dokumentami w dziale

    Twoje doświadczenie i umiejętności obejmują:
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów w dynamicznym środowisku pracy uwzględniajac przy tym różne interesy
  • Umiejętność przetwarzania złożonych i poufnych informacji z zachowaniem należytej dyskrecji
  • Znajomość obsługi komputera

    Twój zespół i środowisko pracy:
  • W 1-2 zdaniach przedstaw środowisko pracy w sposób odzwierciedlający kulturę organizacyjną.

    Uwaga: Dostosowanie może uwzględniać konkretne wymagania lokalne lub prawne, takiejak np. konieczność uzyskania pozwolenia na pracę

    Nasze zaangażowanie w politykę różnorodności:
    Jesteśmy firmą dbającą o różnorodność, a naszą ambicją jest przyciąganie, rekrutowanie i promowanie rożnych talentów.

    Dlaczego warto pracować z Accor?
    Jesteśmy czymś więcej niż światowym liderem. Witamy Cię takim, jakim jesteś i proponujemy pracę oraz markę, która pasuje do Twojej osobowości. Wspieramy Cię w rozwoju i nauce każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel w Twoim życiu, tak abyś podczas Twojej podróży z nami mógł nadal odkrywać nieograniczone możliwości Accor. Dołączając do Accor, możesz napisać każdy rozdział swojej historii, a razem możemy wykreować jutrzejszą gościnność. Odkryj życie, które czeka na Ciebie w Accor, odwiedź stronę https://careers.accor.com/.

    Rób to, co kochasz, dbaj o świat, odważysz się zakwestionować status quo! #BELIMITLESS

  • Requisiti

    See description

    Dettagli

    Tipo di lavoro
    Apprendistato
    Località
    Issy-les-Moulineaux, France
    Dipartimento
    Altro
    Lingue
    Inglese
    Comincia tra
    Il prima possibile
    Durata del contratto
    A tempo indeterminato

    ACCOR

    Accor is a world-leading augmented hospitality group offering unique and meaningful experiences in almost 5,200 hotels, resorts, and residences across 110 countries. With an unrivalled portfolio of 40 brands from luxury to economy, Accor has been providing hospitality savoir-faire for more than 50 years. Beyond accommodations, Accor enables new ways to live, work, and play with Food&Beverage, nightlife, wellbeing, and coworking brands. To drive business performance, Accor’s portfolio of business accelerators amplifies hospitality distribution, operations, and experiences. Guests have access to one of the world’s most attractive hotel loyalty programs. Accor is deeply committed to sustainable value creation, and plays an active role in giving back to planet and community. Planet 21 – Acting Here endeavors to act for “positive hospitality”, while Accor Solidarity, the endowment fund, empowers disadvantaged people through professional training and access to employment.

    Ti presentiamo il nostro team