Questo sito fa uso di cookie
Continuando a navigare sul nostro sito web, accetti l'utilizzo dei cookie.
Scopri di più

Descrizione del lavoroCenisz produkty i wiesz, jak je połączyć w naprawdę pyszne dania? Uważasz, że zimowe menu można urozmaicić dzikim czosnkiem, a szparagi nie muszą być największym sezonowym osiągnięciem? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem. Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!

 
Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami,
  • Dbanie o wysoką jakość, świeżość i dobrą prezentację dań,
  • Utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy,
  • Wsparcie sprawnego funkcjonowania działu gastronomii, w którym wszystkie doświadczenia gości w zakresie gastronomii są dostarczane na najwyższym poziomie.


Nasze oczekiwania:

  • Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz w hotelu lub restauracji,
  • Umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań, zaangażowania, optymizmu, nastawienie na zorientowanego na "nie ma rzeczy niemożliwych",
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy samodzielnej jak i pracy w zespole,
  • Elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy)


Radisson Collection Hotel Warsaw znajduje się w sercu warszawskiej dzielnicy biznesowej, niedaleko pięknego starego miasta, wielu interesujących ośrodków kulturowych oraz najważniejszych budynków biurowych. Każdy z 309 pokojów i apartamentów posiada współczesny wystrój doprawiony designerskimi akcentami oraz wiele udogodnień. Nasz elegancki hotel posiada również nowoczesne zaplecze do organizacji wydarzeń różnego rodzaju, wspaniałą restaurację serwującą lokalne przysmaki oraz tętniący życiem lobby bar.

KARIERA

Dołącz do naszej misji, by każda chwila była niezapomniana dla naszych Gości i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół, dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.

Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o Radisson Hotel Group, naszej kulturze organizacyjnej i o tym w co wierzymy, odwiedź naszą stronę: careers.radissonhotels.com.

Dettagli

Tipo di lavoro
A tempo completo
Località
Warsaw, Poland
Dipartimento
F&B Cucina
Comincia tra
Il prima possibile
Durata del contratto
A tempo indeterminato
Ti interessa questa opportunità?
Iscriviti subito