Descrizione del lavoroJesteś maniakiem czystości i wulkanem energii? Lubisz utrzymywać porządek i ład w środowisku pracy dla wszystkich, którzy tam przebywają? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem. Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!

Wiedząc, że liczy się pierwsze wrażenie, nasz zespół housekeepingu ma obsesję na punkcie prezentacji, umieszczania rzeczy na właściwym miejscu i utrzymywania Hotelu w nieskazitelnej czystości. Aby zapewnić gościom najwyższe standardy pobytu Housekeeping Supervisor zapewnia idealny porządek na swoim piętrze, dba, by poduszki były miękkie jak puch, lustra lśniły, a zespół błyszczał. Choć zależy nam na porządku, porządek ten powinien spełniać najwyższe standardy. Wrażenia gości są dla nas najważniejsze!

Twój zakres obowiązków:

 • Wspieranie sprawnego funkcjonowania działu Housekeeping, gdzie wszystkie aspekty podróży i doświadczenia Gości są dostarczane na najwyższym poziomie,
 • Aktywne działania na rzecz poprawy satysfakcji i komfortu Gości, zapewniając pozytywną i terminową reakcję na zapytania i rozwiązywanie problemów,
 • Nadzorowanie zespołu, wspierając kulturę wzrostu, rozwoju i efektywności w dziale,
 • Kontrola jakości wykonywanej przez zespół pracy, w obszarze pokoi i innych poddawanych pracom porządkowym obszarów w hotelu, dbanie o realizację procedur i standardów hotelowych.


Nasze oczekiwania:

 • Elastyczność i pozytywne nastawienie Yes I Can!
 • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków,
 • Zaangażowanie w świadczenie wyjątkowych usług dla Gości z pasją do branży hotelarskiej,
 • Umiejętność inspirowania zespołu do spełniania, a nawet przewyższania oczekiwań Gości zapewnieniając najwyższą jakość obsługi,
 • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i pracy zespołu, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność,
 • Elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy),
 • Sprawne posługiwanie się narzędziami / systemami IT oraz pakietem Ms Office,
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.


lokalizowany bezpośrednio na Wyspie Spichrzów Radisson Hotel & Suites Gdańsk, oferuje najwyższy poziom relaksu nad Bałtykiem. Siedmiopiętrowy hotel położony w kompleksie Deo Plaza zapewnia gościom możliwość zatrzymania się w jednym z 341 pokoi i apartamentów. Hotel posiada aż dziewięć sal konferencyjnych o powierzchni 1000 metrów kwadratowych. To idealne miejsce do organizowania różnych wydarzeń — od ślubów i bankietów po konferencje biznesowe i szkolenia. Restauracja Deo jest miejsce o stylowym wnętrzu, ze ścianami z cegieł oraz bursztynowymi akcentami tworzącymi pogodną atmosferę i dobry nastrój.

KARIERA

Dołącz do naszej misji, by każda chwila była niezapomniana dla naszych Gości i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół, dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.

Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o Radisson Hotel Group, naszej kulturze organizacyjnej i o tym w co wierzymy, odwiedź naszą stronę: careers.radissonhotels.com.

Dettagli

Tipo di lavoro
A tempo completo
Località
Poland
Dipartimento
Housekeeping
Comincia tra
Il prima possibile
Durata del contratto
A tempo indeterminato

Altre offerte consigliate

Exclusive Washington DC Hotel seeking Housekeeping...

Exclusive Washington DC Hotel seeking Housekeeping...

The St. Regis Washington D.C.
Gouvernant(e) d'étages Polyvalente (H/F)

Gouvernant(e) d'étages Polyvalente (H/F)

Pullman Paris Roissy Charles De Gaulle...
Ti interessa questa opportunità?
Iscriviti subito
Altri lavori
?
Questo sito fa uso di cookie
Continuando a navigare sul nostro sito web, accetti l'utilizzo dei cookie.
Scopri di più